KİRALIK YAT KİRALIK TEKNE BOĞAZ YÜZME ADA TURU ETKİLİ YATÇILIK
KİRALIK YAT​

  • !!! Sürpriz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsunuz fakat yoğun iş temponuz nedeniyle vakit bulamıyorsanız bizleri arayıp randevu verin
  • ETKİLİ YATÇILIK ORGANİZASYON OLARAK 9.YILDIR BEBEK MARİNASINDA, MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ YAZ KIŞ DEMEDEN 7 GÜN 24 SAAT SİZLERİ AĞIRLAMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYARIZ.
  • Platinium müşteri temsilcilerimiz sizi ziyaret edip hayalinizdeki organizasyonla ilgili taleplerinizi alsınlar ya da size daha önceki organizasyonlarımızla ilgili demo sunumu yaparak fikir verip bilgilendirsinler.

***KÖPRÜ ALTI LAZER GÖSTERİSİ***

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ VOLKAN ŞOV

  • Özel günler ve sürprizi ertelemeye gelmez, önemli bir insan'a güzel ve kalıcı bir an yaşatmak bir sürpriz hazırlamak kutlama yapmak mı istiyorsunuz Ama kafanız karışık ve ne yapacağınıza karar veremediniz bizi arayın sizin hayallerinizle bizim tecrübelerimizi birleştirip en etkili organizasyonu sunalım.

*** ETKİLİ 2- DOĞUM GÜNÜ ***

YEMEKLİ YEMEKSİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

  • BUGÜN SENDE DOĞUM GÜNÜNÜN, LÜX BİR YATTA YEMEKLİ VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ VOLKAN İLE KUTLANMASINA HAYIR DEMEZSİN, VE EMİNİMKİ SEVDİKLERİNE BÖYLE BİR SÜRPRİZ HAZIRLAMAK SENİDE ONLARIDA UNUTULMAZ VE DÜNYANIN EN DEĞERLİ İNSANI KILACAKTIR İSTER KENDİN AL ALKOLÜNÜ MEŞRUBATLARINI ÇEREZİNİ MEYVENİ BİZ SANA VE DEGERLİ MİSAFİRLERİNE EŞSİZ BOĞAZ MANZARASI EŞLİĞİNDE BAY BAYAN PERSONELİMİZLE SERVİS YAPALIM.

*** *** KIZ KULESİ ^ SORTIE ^ LACİVERT ^ HAYAL KAHVESİ ^SÜTİŞ ^ KULELİ VE OTELLER RESTORANTLAR ARASI** ***

TEKNEMİZİN FOTOGRAFLARI GÖRÜLDÜĞÜ GİBİDİR VE BİZE AİTTİR !!! TURİZM BELGELİDİR TİCARİ ÜNVANA SAHİPTİR

    *** HİZMET POLİTİKAMIZ ***

    • Müşteri memnuniyeti temelinde şekillenen hizmet anlayışımız ile huzurlu güvenli ve mutlu biçimde hayal edilen organizasyon en güzel şekilde tamamlamak firmamızın temel prensibidir. Misafirlerimiz de sosyal medyadaki yorumlarıyla bizleri ödüllendirerek gurur duymamızı sağlamaktır.